This website uses cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By continuing to use our website, you agree to our Privacy Policy.

Breg Stampa

NSKBPRO - Newspaper from Serbia -

Published in Serbia - Political debates and analysis - 31 Aug 2016 13:59 - 22


Postovani sugradjani.

Danas Pokret eBeba organizuje podelu za sve članove koji se jave u komentarima ispod.A uslovi su sledeci:

Svako ko se javi dobija 400 energije a uslov je da je ispod 27 levela
Svaki clan stranke Pokret eBeba koji se javi dobija 500energije i 20q1 helija.

SUTRA U 21:00 kviz znanja na kanalu #peb.erev  a nagrade su sledece:
1.mesto 5 golda, 2. mesto  50q5 helija i 3. mesto 1000energije.
Dođite da se družimo  svi su dobrodošli.

Takođe bi zamolio (nije obavezno) da se udari vote i shout u chatu kako bi se podela videla i raširila. 


Ove podele organizuje stranka PeB-a (Pokret eBeba)  i ukoliko zelis da saznas više o stranci pogledaj OVAJ clanak.
Takođe svako ko želi da se aktivno bavi politikom, druži, da dobije priliku da bude u kongresu (dajemo priliku mlađima) da pomaže drugima a pre svega da radi u interesu eSrbije dobrodošao je, neka se javi meni ili nekom članu iz stranke.

Takodje bih skrnuo paznju na mini podele koje se odvijaju svakodnevno na zidu stranke u vidu podela wepa i energije.

Od sutra ce biti i pokrenut i kviz zanja na stranci zida kao i u novinama gde su nagrade u vidu energije i naoruzanja.


Pridruzite nam se.

http://s15.postimage.org/u54hyfbh7/4935339orig.png
Zato te zovem da se uclanis u našu stranku i da se oprobaš u političkom životu, da učestvuješ aktivno i družiš se sa nama, dođi u stranku koja  ima budućnost, stranku sa novim ljudima koji gledaju ka budućnosti.
Budi šraf mehanizma koji ce  pokrenuti i gurati eSrbiju ka vrhu.


Link stranke
http://s24.postimage.org/y08449j9x/2510111orig.png
Chat kanala
http://s9.postimage.org/xn2967433/cet.png

http://s7.postimage.org/43wm0wisb/peb.jpg

Nasa rec iznad svega!

S postovanjem
NSKBpro.

Support

Bane NPNilson

Comments (22)

[PeB] Podela energije i naoruzanja! https://www.erevollution.com/en/article/13905
o7
vote o7
o7
o7
o7
9/old
o7
Svaka čast braćo o/
o7
o7
o7
o7
o7
o/
eBebe! O/
o7, samo jako!
o7
svaka cast o/
Svaka cast o/ vote + sub Smile
o/
daj energije breeee