This website uses cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. By continuing to use our website, you agree to our Privacy Policy.

Samo da ispunim misiju

Diterbitkan di Serbia - Langkah awal di eRevollution - 14 Jan 2016 14:45 - 17

Kao što samo ime kaže, ovo je napravljeno da se pokupe medalje, ispune misije , ko igra ove igre zna koje je mučenje čitaoce , a i za autora da moljakaju prijatelje i svima poturaju link od novina kako bi dobili glas i pretplatu.
Najbolji način da novine budu larne je da  :
- stavite gole ženske
- izaberete par dobrih viceva
- prozovete nekoga da je lopov ili da radi za neprijatelje i počnete pljuvanje
- da ste pametni i napišete neko upustvo za igru.
Ove nema ništa od toga, nego sam mislio da objasnim ukratko onima koji počinju igru kako stvari stoje. Ne može da škodi, a što ne škodi može da koristi.
Pa kako su nekada govorili molim poštovani publikum da me nagradi sa glasovima, pretplatom, a po želji i sa mudrim komentarima.

http://imageshack.com/a/img607/7039/alanford1.jpg

Menguasakan

ceca_79ceca_79

Komentar (17)

Evo ti mudar komentar
S V
pozdrav
6/45 http://www.erevollution.com/en/article/1060
o7
mudar komentar
К`о у Његоша. Smile
Да и ја испуним мисију. То ће ми бити мудро.
Nema gole žene... šteta
jeah
o7
Vote i Sub i dajte qrawa Smile
z
ajde malo
evo ti i od mene sub28
o/
https://www.youtube.com/watch?v=M9ct3zqU-zA